Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 16X35
7,75 złszt. (6,30 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 16X45
8,51 złszt. (6,92 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 16X40
SKU:
DIN 938 A2 M 16X40
RODZAJ
DWUSTRONNE
8,13 złszt. (6,61 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 7,30 kg |
| Średnica (d) | 16 mm |
| Długość całkowita (l) | 40 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 16 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 32 mm |

























