Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 16X100
17,01 złszt. (13,83 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 16X120
17,79 złszt. (14,46 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 16X110
SKU:
DIN 938 A2 M 16X110
RODZAJ
DWUSTRONNE
17,39 złszt. (14,14 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 9 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 18,50 kg |
| Średnica (d) | 16 mm |
| Długość całkowita (l) | 110 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 16 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 38 mm |

























