Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 14X85
11,44 złszt. (9,30 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 14X95
12,92 złszt. (10,50 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 14X90
SKU:
DIN 938 A2 M 14X90
RODZAJ
DWUSTRONNE
11,75 złszt. (9,55 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 11,40 kg |
| Średnica (d) | 14 mm |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 14 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 34 mm |

























