Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 12X95
10,52 złszt. (8,55 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 14X110
14,65 złszt. (11,91 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 14X100
SKU:
DIN 938 A2 M 14X100
RODZAJ
DWUSTRONNE
14,11 złszt. (11,47 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 12,60 kg |
| Średnica (d) | 14 mm |
| Długość całkowita (l) | 100 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 14 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 34 mm |

























