Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 12X70
8,03 złszt. (6,53 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 12X80
9,08 złszt. (7,38 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 12X75
SKU:
DIN 938 A2 M 12X75
RODZAJ
DWUSTRONNE
8,59 złszt. (6,98 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 6,88 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 75 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 12 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 30 mm |

























