Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 10X95
7,37 złszt. (5,99 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 12X110
11,91 złszt. (9,68 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 12X100
SKU:
DIN 938 A2 M 12X100
RODZAJ
DWUSTRONNE
11,21 złszt. (9,11 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 9 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 9,08 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 100 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 12 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 30 mm |

























