Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 10X65
5,14 złszt. (4,18 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 10X75
5,84 złszt. (4,75 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 10X70
SKU:
DIN 938 A2 M 10X70
RODZAJ
DWUSTRONNE
5,46 złszt. (4,44 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 4,44 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 70 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 10 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 26 mm |

























