Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 10X25
2,18 złszt. (1,77 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 10X35
3,03 złszt. (2,46 zł netto)
Śruby dwustronne, długość części wkręcanej równa średnicy DIN 938 A2 M 10X30
SKU:
DIN 938 A2 M 10X30
RODZAJ
DWUSTRONNE
2,61 złszt. (2,12 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 1,96 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 30 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 10 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 26 mm |

























