Produkt Art. 9082 A2 M 10X200 SW 7 mont. mit EPDM
5,77 złszt. (4,69 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt pod klucz w połowie Art. 9082 A2 M 10X220
6,04 złszt. (4,91 zł netto)
Śruby dwugwintowe z DIN 125 + 9021 + 934 + EPDM Art. 9082 A2 M 10X200 SW 7 zamontowany
SKU:
Art. 9082 A2 M 10X200 SW 7 zamontowany
RODZAJ
DWUSTRONNE
10,66 złszt. (8,67 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 13,80 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 200 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Rodzaj napędu | Sześciokąt |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | SW 7 |
| Zastosowania | Dla punktów sprzedaży kolektorów słonecznych Różne wykonania i zestawy |
| Zalety produktu | DIN 934, uszczelka EPDM, Zmontowane kompletnie z DIN 125 |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 67 mm |
| Dł. gwintu metrycznego (lm) | 85 mm |

























