Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie i gniazdo na torx Art. 9082 A2 M 8X140 TX25
5,78 złszt. (4,70 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie i gniazdo na torx Art. 9082 A2 M 8X150 TX25
6,33 złszt. (5,15 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt pod klucz w połowie Art. 9082 A2 M 8X150
SKU:
Art. 9082 A2 M 8X150
RODZAJ
DWUSTRONNE
3,48 złszt. (2,83 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 3,73 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 150 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | * |
| Zastosowania | belek itd. do sufitu., Do podwieszenia korytek kablowych, rur |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 47 mm |
| Dł. gwintu metrycznego (lm) | 50 mm |

























