Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie i gniazdo na torx Art. 9082 A2 M 6X90 TX15
2,29 złszt. (1,86 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie i gniazdo na torx Art. 9082 A2 M 8X100 TX25
3,71 złszt. (3,02 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt pod klucz w połowie Art. 9082 A2 M 8X100
SKU:
Art. 9082 A2 M 8X100
RODZAJ
DWUSTRONNE
2,04 złszt. (1,66 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 2,42 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 100 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | SW 6 |
| Zastosowania | belek itd. do sufitu., Do podwieszenia korytek kablowych, rur |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 47 mm |
| Dł. gwintu metrycznego (lm) | 40 mm |

























