Śruby dwugwintowe, sześciokąt pod klucz w połowie Art. 9082 A2 M 6X180
3,27 złszt. (2,66 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie i gniazdo na torx Art. 9082 A2 M 6X50 TX15
1,35 złszt. (1,10 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt pod klucz w połowie Art. 9082 A2 M 6X50
SKU:
Art. 9082 A2 M 6X50
RODZAJ
DWUSTRONNE
0,70 złszt. (0,57 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
|---|---|
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 0,65 kg |
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 50 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | * |
| Zastosowania | belek itd. do sufitu., Do podwieszenia korytek kablowych, rur |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 37 mm |
| Dł. gwintu metrycznego (lm) | 11 mm |

























