Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie i gniazdo na torx Art. 9082 A2 M 6X100 TX15
2,78 złszt. (2,26 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie i gniazdo na torx Art. 9082 A2 M 6X120 TX15
3,38 złszt. (2,75 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt pod klucz w połowie Art. 9082 A2 M 6X120
SKU:
Art. 9082 A2 M 6X120
RODZAJ
DWUSTRONNE
1,72 złszt. (1,40 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 1,71 kg |
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 120 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | * |
| Zastosowania | belek itd. do sufitu., Do podwieszenia korytek kablowych, rur |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 72 mm |
| Dł. gwintu metrycznego (lm) | 45 mm |

























