Śruby dwugwintowe, sześciokąt pod klucz w połowie Art. 9082 A2 M 10X90
4,31 złszt. (3,50 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt pod klucz w połowie Art. 9082 A2 M 12X120
5,81 złszt. (4,72 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt pod klucz w połowie Art. 9082 A2 M 12X100
SKU:
Art. 9082 A2 M 12X100
RODZAJ
DWUSTRONNE
4,76 złszt. (3,87 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 6,45 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 100 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Rodzaj napędu | Sześciokąt |
| Obszar zastosowań | Branża sanitarna, Elektryka, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | SW 10 |
| Zastosowania | belek itd. do sufitu. Do mocowania podkonstrukcji kolektorów słonecznych Dla punktów sprzedaży kolektorów słonecznych Różne wykonania i zestawy * bez odcinka sześciokątnego między gwintami, Do podwieszenia korytek kablowych, rur |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 57 mm |
| Dł. gwintu metrycznego (lm) | 25 mm |

























