Śruby dwugwintowe z DIN 125 + 9021 + 934 + EPDM Art. 9082 A2 M 10X300 SW 7 zamontowany
12,51 złszt. (10,17 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie i gniazdo na torx Art. 9082 A2 M 10X60 TX25
4,10 złszt. (3,33 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt pod klucz w połowie Art. 9082 A2 M 10X60
SKU:
Art. 9082 A2 M 10X60
RODZAJ
DWUSTRONNE
2,21 złszt. (1,80 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 2,17 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Rodzaj napędu | Sześciokąt |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | * |
| Zastosowania | belek itd. do sufitu., Do podwieszenia korytek kablowych, rur |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 37 mm |
| Dł. gwintu metrycznego (lm) | 20 mm |

























