Śruby dwugwintowe, sześciokąt pod klucz w połowie Art. 9082 A2 M 8X110
2,31 złszt. (1,88 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt pod klucz w połowie Art. 9082 A2 M 8X120
2,55 złszt. (2,07 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie i gniazdo na torx Art. 9082 A2 M 8X110 TX25
SKU:
Art. 9082 A2 M 8X110 TX25
RODZAJ
DWUSTRONNE
4,32 złszt. (3,51 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 2,73 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 110 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Rodzaj napędu | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Obszar zastosowań | Branża sanitarna, Elektryka, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 700 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | TX25 |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 47 mm |
| Dł. gwintu metrycznego (lm) | 40 mm |

























