Śruby dwugwintowe, sześciokąt pod klucz w połowie Art. 9082 A2 M 6X60
0,84 złszt. (0,68 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt pod klucz w połowie Art. 9082 A2 M 6X70
0,95 złszt. (0,77 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie i gniazdo na torx Art. 9082 A2 M 6X60 TX15
SKU:
Art. 9082 A2 M 6X60 TX15
RODZAJ
DWUSTRONNE
1,56 złszt. (1,27 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
|---|---|
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 0,79 kg |
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Rodzaj napędu | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Obszar zastosowań | Branża sanitarna, Elektryka, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 700 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | TX15 |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 37 mm |
| Dł. gwintu metrycznego (lm) | 20 mm |

























