Śruby dwugwintowe, sześciokąt pod klucz w połowie Art. 9082 A2 M 10X140
4,75 złszt. (3,86 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt pod klucz w połowie Art. 9082 A2 M 10X150
5,14 złszt. (4,18 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie i gniazdo na torx Art. 9082 A2 M 10X140 TX25
SKU:
Art. 9082 A2 M 10X140 TX25
RODZAJ
DWUSTRONNE
8,94 złszt. (7,27 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 5,62 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 140 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Rodzaj napędu | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Obszar zastosowań | Branża sanitarna, Elektryka, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 700 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | TX25 |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 57 mm |
| Dł. gwintu metrycznego (lm) | 50 mm |

























