Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie Art. 9082 A4 M 8X150
9,73 złszt. (7,91 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie Art. 9082 A4 M 8X50
4,08 złszt. (3,32 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie Art. 9082 A4 M 8X160
SKU:
Art. 9082 A4 M 8X160
RODZAJ
DWUSTRONNE
10,74 złszt. (8,73 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 4,03 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 160 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Obszar zastosowań | Branża sanitarna, Elektryka, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | * |
| Zastosowania | belek itd. do sufitu. Do mocowania podkonstrukcji kolektorów słonecznych Dla punktów sprzedaży kolektorów słonecznych Różne wykonania i zestawy, Do podwieszenia korytek kablowych, rur |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 62 mm |
| Dł. gwintu metrycznego (lm) | 50 mm |

























