Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie Art. 9082 A4 M 6X70
3,02 złszt. (2,46 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie Art. 9082 A4 M 6X90
3,63 złszt. (2,95 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie Art. 9082 A4 M 6X80
SKU:
Art. 9082 A4 M 6X80
RODZAJ
DWUSTRONNE
3,36 złszt. (2,73 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 1,05 kg |
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 80 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Obszar zastosowań | Branża sanitarna, Elektryka, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | * |
| Zastosowania | belek itd. do sufitu. Do mocowania podkonstrukcji kolektorów słonecznych Dla punktów sprzedaży kolektorów słonecznych Różne wykonania i zestawy, Do podwieszenia korytek kablowych, rur |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 52 mm |
| Dł. gwintu metrycznego (lm) | 25 mm |

























