Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie Art. 9082 A4 M 10X100
6,19 złszt. (5,03 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie Art. 9082 A4 M 10X140
9,75 złszt. (7,93 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt na połowie Art. 9082 A4 M 10X120
SKU:
Art. 9082 A4 M 10X120
RODZAJ
DWUSTRONNE
7,74 złszt. (6,29 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 4,72 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 120 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Rodzaj napędu | Sześciokąt |
| Obszar zastosowań | Branża sanitarna, Elektryka, Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | SW 8 |
| Zastosowania | belek itd. do sufitu. Do mocowania podkonstrukcji kolektorów słonecznych Dla punktów sprzedaży kolektorów słonecznych Różne wykonania i zestawy, Do podwieszenia korytek kablowych, rur |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 57 mm |
| Dł. gwintu metrycznego (lm) | 50 mm |

























