Śruby dwugwintowe z DIN 125 + 934 + EPDM Art. 9082 A2 M 12X350 SW 9 zamontowany
17,49 złszt. (14,22 zł netto)
Produkt Art. 9082 A2 M 12X400 SW 9 mont. mit EPDM
15,83 złszt. (12,87 zł netto)
Śruby dwugwintowe na klucz (szesciokat) Art. 9082 A2 M 12X400 SW 9
SKU:
Art. 9082 A2 M 12X400 SW 9
RODZAJ
DWUSTRONNE
14,92 złszt. (12,13 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 12 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 24,00 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 400 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Rodzaj napędu | Sześciokąt |
| Obszar zastosowań | Branża sanitarna, Elektryka, Instalacje grzewcze, Instalacje solarne |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | SW 9 |
| Zastosowania | belek itd. do sufitu. Do mocowania podkonstrukcji kolektorów słonecznych Dla punktów sprzedaży kolektorów słonecznych Różne wykonania i zestawy, Do podwieszenia korytek kablowych, rur |
| Zalety produktu | Sześciokątna końcówka ułatwia wkręcanie. |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 100 mm |
| Dł. gwintu metrycznego (lm) | 220 mm |

























