Śruby dwugwintowe, sześciokąt pod klucz w połowie Art. 9082 A2 M 12X300
10,66 złszt. (8,67 zł netto)
Produkt Art. 9082 A2 M 12X300 SW 9 mont. mit EPDM
12,15 złszt. (9,88 zł netto)
Śruby dwugwintowe na klucz (szesciokat) Art. 9082 A2 M 12X300 SW 9
SKU:
Art. 9082 A2 M 12X300 SW 9
RODZAJ
DWUSTRONNE
10,62 złszt. (8,63 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 21,20 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 300 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Rodzaj napędu | Sześciokąt |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | SW 9 |
| Zastosowania | belek itd. do sufitu., Do podwieszenia korytek kablowych, rur |
| Zalety produktu | Sześciokątna końcówka ułatwia wkręcanie. |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 100 mm |
| Dł. gwintu metrycznego (lm) | 150 mm |

























