Śruby dwugwintowe z DIN 125 + 9021 + 934 + EPDM Art. 9082 A2 M 10X250 SW 7 zamontowany
11,19 złszt. (9,10 zł netto)
Śruby dwugwintowe z DIN 125 + 9021 + 934 + EPDM Art. 9082 A2 M 10X300 SW 7 zamontowany
12,51 złszt. (10,17 zł netto)
Śruby dwugwintowe na klucz (szesciokat) Art. 9082 A2 M 10X300 SW 7
SKU:
Art. 9082 A2 M 10X300 SW 7
RODZAJ
DWUSTRONNE
7,27 złszt. (5,91 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 13,50 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 300 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Rodzaj napędu | Sześciokąt |
| Obszar zastosowań | Branża sanitarna, Elektryka, Instalacje grzewcze, Instalacje solarne |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Wielkość napędu (n) | SW 7 |
| Zastosowania | belek itd. do sufitu. Do mocowania podkonstrukcji kolektorów słonecznych Dla punktów sprzedaży kolektorów słonecznych Różne wykonania i zestawy, Do podwieszenia korytek kablowych, rur |
| Zalety produktu | Sześciokątna końcówka ułatwia wkręcanie. |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 67 mm |
| Dł. gwintu metrycznego (lm) | 150 mm |

























