Śruby dwugwintowe na klucz (szesciokat) Art. 9082 A2 M 12X250 SW 9
8,61 złszt. (7,00 zł netto)
Śruby dwugwintowe z DIN 125 + 934 + EPDM Art. 9082 A2 M 12X250 SW 9 zamontowany
14,60 złszt. (11,87 zł netto)
Produkt Art. 9082 A2 M 12X250 SW 9 mont. mit EPDM
SKU:
Art. 9082 A2 M 12X250 SW 9 mont. mit EPDM
RODZAJ
DWUSTRONNE
9,70 złszt. (7,89 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 15,80 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 250 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Obszar zastosowań | Instalacje solarne |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 100 mm |
| Dł. gwintu metrycznego (lm) | 100 mm |

























