Haki z gwintem metrycznym Art. 9081 A2 M 6X60
2,71 złszt. (2,20 zł netto)
Śruby dwugwintowe, sześciokąt pod klucz w połowie Art. 9082 A2 M 10X100
3,07 złszt. (2,50 zł netto)
Haki z gwintem metrycznym Art. 9081 A2 M 8X80
SKU:
Art. 9081 A2 M 8X80
RODZAJ
HAKOWE
5,03 złszt. (4,09 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| RODZAJ | HAKOWE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 3,67 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 80 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Produkcja maszyn |
| Długość gwintu (b) | 42 mm |
| Zastosowania | Idealne do ścian i sufitów oraz do maszyn. |
| Wymiar d2 (d2) | 7 mm |
| Wymiar d3 (d3) | 22 mm |

























