Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 8X90
9,05 złszt. (7,36 zł netto)
Śruby z łbem walcowym, nacięcie proste DIN 84 A2 M 1,2X10
0,70 złszt. (0,57 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 8X95
SKU:
DIN 835 A4 M 8X95
RODZAJ
DWUSTRONNE
9,58 złszt. (7,79 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 8 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 4,07 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 95 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 16 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 22 mm |

























