Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 6X110
8,95 złszt. (7,28 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 6X16
1,29 złszt. (1,05 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 6X120
SKU:
DIN 835 A4 M 6X120
RODZAJ
DWUSTRONNE
9,78 złszt. (7,95 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 2,74 kg |
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 120 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 12 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 18 mm |

























