Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 5X25
3,78 złszt. (3,07 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 5X35
5,42 złszt. (4,41 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 5X30
SKU:
DIN 835 A4 M 5X30
RODZAJ
DWUSTRONNE
4,31 złszt. (3,50 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 0,52 kg |
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 30 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 10 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 16 mm |

























