Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 24X80
60,88 złszt. (49,50 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 24X90
70,80 złszt. (57,56 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 24X85
SKU:
DIN 835 A4 M 24X85
RODZAJ
DWUSTRONNE
65,14 złszt. (52,96 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 41,60 kg |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (l) | 85 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 48 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 54 mm |

























