Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 24X55
46,44 złszt. (37,76 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 24X65
50,70 złszt. (41,22 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 24X60
SKU:
DIN 835 A4 M 24X60
RODZAJ
DWUSTRONNE
47,57 złszt. (38,67 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 16 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 32,60 kg |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 48 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 49,50 mm |

























