Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 20X90
38,45 złszt. (31,26 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 24X100
82,12 złszt. (66,76 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 20X95
SKU:
DIN 835 A4 M 20X95
RODZAJ
DWUSTRONNE
41,66 złszt. (33,87 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 14 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 29,60 kg |
| Średnica (d) | 20 mm |
| Długość całkowita (l) | 95 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 40 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 46 mm |

























