Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 20X110
49,08 złszt. (39,90 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 20X35
19,64 złszt. (15,97 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 20X120
SKU:
DIN 835 A4 M 20X120
RODZAJ
DWUSTRONNE
53,39 złszt. (43,41 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 17 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 35,60 kg |
| Średnica (d) | 20 mm |
| Długość całkowita (l) | 120 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 40 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 46 mm |

























