Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 16X95
20,50 złszt. (16,67 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 20X110
49,08 złszt. (39,90 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 20X100
SKU:
DIN 835 A4 M 20X100
RODZAJ
DWUSTRONNE
44,85 złszt. (36,46 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 30,80 kg |
| Średnica (d) | 20 mm |
| Długość całkowita (l) | 100 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 40 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 46 mm |

























