Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 16X80
16,89 złszt. (13,73 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 16X90
19,21 złszt. (15,62 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 16X85
SKU:
DIN 835 A4 M 16X85
RODZAJ
DWUSTRONNE
18,08 złszt. (14,70 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 8 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 16,40 kg |
| Średnica (d) | 16 mm |
| Długość całkowita (l) | 85 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 32 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 32 mm |

























