Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 16X40
11,27 złszt. (9,16 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 16X50
11,50 złszt. (9,35 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 16X45
SKU:
DIN 835 A4 M 16X45
RODZAJ
DWUSTRONNE
11,32 złszt. (9,20 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 10,20 kg |
| Średnica (d) | 16 mm |
| Długość całkowita (l) | 45 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 32 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 32 mm |

























