Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 16X100
22,64 złszt. (18,41 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 16X120
27,92 złszt. (22,70 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 16X110
SKU:
DIN 835 A4 M 16X110
RODZAJ
DWUSTRONNE
24,66 złszt. (20,05 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 20,40 kg |
| Średnica (d) | 16 mm |
| Długość całkowita (l) | 110 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 32 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 32 mm |

























