Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 12X55
9,61 złszt. (7,81 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 12X65
11,20 złszt. (9,11 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 12X60
SKU:
DIN 835 A4 M 12X60
RODZAJ
DWUSTRONNE
10,26 złszt. (8,34 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 6,46 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 24 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 30 mm |

























