Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 12X45
8,24 złszt. (6,70 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 12X55
9,61 złszt. (7,81 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 12X50
SKU:
DIN 835 A4 M 12X50
RODZAJ
DWUSTRONNE
8,95 złszt. (7,28 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 5,58 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 50 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 24 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 30 mm |

























