Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 12X35
7,00 złszt. (5,69 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 12X45
8,24 złszt. (6,70 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 12X40
SKU:
DIN 835 A4 M 12X40
RODZAJ
DWUSTRONNE
7,76 złszt. (6,31 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 4,75 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 40 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 24 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 30 mm |

























