Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 10X95
12,69 złszt. (10,32 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 12X110
16,24 złszt. (13,20 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 12X100
SKU:
DIN 835 A4 M 12X100
RODZAJ
DWUSTRONNE
15,41 złszt. (12,53 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 9 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 9,98 kg |
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 100 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 24 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 30 mm |

























