Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 10X75
9,80 złszt. (7,97 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 10X85
11,20 złszt. (9,11 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 10X80
SKU:
DIN 835 A4 M 10X80
RODZAJ
DWUSTRONNE
10,50 złszt. (8,54 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 5,56 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 80 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 20 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 26 mm |

























