Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 10X55
7,88 złszt. (6,41 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 10X65
8,54 złszt. (6,94 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A4 M 10X60
SKU:
DIN 835 A4 M 10X60
RODZAJ
DWUSTRONNE
8,19 złszt. (6,66 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A4 |
| Waga netto na 100 | 4,32 kg |
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 20 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 26 mm |

























