Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 8X60
5,53 złszt. (4,50 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 8X70
6,73 złszt. (5,47 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 8X65
SKU:
DIN 835 A2 M 8X65
RODZAJ
DWUSTRONNE
6,33 złszt. (5,15 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 2,87 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 65 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 16 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 22 mm |

























