Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 8X40
3,56 złszt. (2,89 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 8X50
4,81 złszt. (3,91 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 8X45
SKU:
DIN 835 A2 M 8X45
RODZAJ
DWUSTRONNE
3,99 złszt. (3,24 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 2,07 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 45 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 16 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 22 mm |

























