Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 6X95
5,77 złszt. (4,69 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 8X110
10,41 złszt. (8,46 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 8X100
SKU:
DIN 835 A2 M 8X100
RODZAJ
DWUSTRONNE
9,83 złszt. (7,99 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 8 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 4,27 kg |
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 100 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 16 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 22 mm |

























