Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 5X95
6,75 złszt. (5,49 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 6X110
6,85 złszt. (5,57 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 6X100
SKU:
DIN 835 A2 M 6X100
RODZAJ
DWUSTRONNE
6,20 złszt. (5,04 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 2,30 kg |
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 100 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 12 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 18 mm |

























