Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 5X45
4,39 złszt. (3,57 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 5X55
4,63 złszt. (3,76 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 5X50
SKU:
DIN 835 A2 M 5X50
RODZAJ
DWUSTRONNE
4,53 złszt. (3,68 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 0,82 kg |
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 50 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 10 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 16 mm |

























