Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 24X85
74,88 złszt. (60,88 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 24X95
87,90 złszt. (71,46 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 24X90
SKU:
DIN 835 A2 M 24X90
RODZAJ
DWUSTRONNE
81,39 złszt. (66,17 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 21 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 43,40 kg |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 48 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 54 mm |

























