Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 24X65
58,29 złszt. (47,39 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 24X75
64,80 złszt. (52,68 zł netto)
Dwugwinty o długości gwintu stanowiącej dwukrotność średnicy DIN 835 A2 M 24X70
SKU:
DIN 835 A2 M 24X70
RODZAJ
DWUSTRONNE
61,19 złszt. (49,75 zł netto)
0
Osób ogląda teraz ten produkt!
Specyfikacja
| Waga | 18 kg |
|---|---|
| RODZAJ | DWUSTRONNE |
| Gatunek stali | A2 |
| Waga netto na 100 | 36,20 kg |
| Średnica (d) | 24 mm |
| Długość całkowita (l) | 70 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Obszar zastosowań | Konstrukcje stalowe, Produkcja maszyn |
| Wytrzym. na rozciąg. (RM) | 500 N/mm² |
| Końcówka wkręcana (b1) | 48 mm |
| Koniec nakrętki (b2) | 54 mm |

























